Darmowa nawigacja na android.

Kiedy musisz znaleźć drogę…

Kiedy jesteśmy zobligowani przybyć w jakieś punkt po raz pierwszy, możemy zdać się na szczęśliwy okazję, wziąć pod pachę mapę albo, co chyba najbardziej funkcjonalne – oddać się w ręce nawigacji. W sklepach z elektroniką możemy znaleźć dzieła najróżniejszych firm, w różnych przedziałach wartości, oferujące mapy państw, kontynentów i świata. Złych stron zakupu takiej zabawki jest parę. Po pierwsze i najważniejsze – należność, która wielokrotnie efektywnie odstrasza nas przed dokonaniem nabytku. Po drugie – można przechodzić się pieszo lub jeździć rowerem z taką nawigacją w ręku, acz dziwnie by to wyglądało. Na szczęście, rozwiązanie jest banalne.

 

Nawigacja na telefon

Smartfona dysponuje już chyba każdy, jednak nie każdy wie, że nieskomplikowanym kliknięciem można zamienić telefon w dobrej jakości urządzenie do nawigacji gps. Tutaj również mamy duże pole do manewru, z tym, że bardzo łatwo znaleźć aplikacje, które są darmowe. Musimy liczyć się z tym, że nie wszystkie mapy będą obowiązujące, a algorytmy mogą zawodzić przy bardzo wymyślnych drogach, jednak, jeśli nie jesteśmy zawodowymi kierowcami, pomyślnie powinna nam wystarczyć taka możliwość. Można również skusić się na typ płatną, acz czy sprawdza się sprawniej, może być tematem dyskusji.

Dla każdego coś dobrego

Nawigacja android, bo o takich aplikacjach mowa może być również bardzo praktyczna w czasie pieszych podróży. W końcu, telefon mamy stale pod ręką. Z pomocą przybywają nam takie firmy, jak chociażby Google, która zapewnia bardzo rzetelną nawigację w postaci GoogleMaps. Acz to oczywiście nie koniec. Towarów tego odmiany jest całe mnogość. Warto przytoczyć chociaż kilka, takich jak NaviExpert, Yanosik czy OsmAnd Mapy i Nawigacja. Nie tylko doprowadzą nas do mety, ale ostrzegą przed radarami, patrolami policji, korkami i wypadkami. Funkcjonalnością praktycznie nie różnią się od tych nawigacji dostępnych w sklepie za grube pieniądze. A prawda jest taka, że niezależnie od tego, którą nawigację wybierzemy, zawsze może się zdarzyć, że aplikacja wyprowadzi nas w pole.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *